Jdi na obsah Jdi na menu
 


     

The simpsons

Postavy:

Marge Simpsonová:

Její účes připomínající kaktus už ve Springfieldu nikoho nepřekvapuje. Málokdy jí můžete vidět v něčem jiném než v zelených šatech. Neodmyslitelně k ní patří také korálkový náhrdelník, který má jako spoustu jiných věcí,rodinné dědictví.

Neue Marge Stimme wird gesucht!

Bart Simpson:

10 let starý, školou povinný, ale hlavně školou znuděný. Studia opravdu nejsou jeho cíle a jako ideální práci si představuje něco na způsob bagristy nebo demoličního dělníka. Mezi jeho největší zábavy patří vytáčení ředitele Skinnera a Vočka, který se díky němu neustále ztrapňuje před osazenstvem svého baru.

Lisa Simpsonová:

Přestože je Lisa velmi chytrá a to až tak, že dokázala zapadnout mezi vysokoškolačky, nejlépe její slabší momenty vystihl ředitel Skinner „…se sklony k všeználkovství.“ Lisu totiž tolik nezajímá móda, účesy a vůbec to, co ostatní osmileté holky z její třídy. Nejvíce touží po vědění a dobrém vzdělání. To někdy dokáže přerůst až v závislost na školu, například při uhelných prázdninách.

Homer Simpson:

Homer jako jedna z hlavních postav seriálu opravdu příliš rozumu nepobral. Můžeme to přičítat na vrub pastelce v mozku, simpsnovským genům nebo nesčetným úderům do hlavy.Na to, že Homer sotva vystudoval střední školu a ztělesňuje neschopného, tlustého, líného, plešatého, nešikovného, nenažraného pracovníka jaderné elektrárny, dokázal toho opravdu hodně. Náhodně jmenujme, že se dostal do vesmíru, byl starostou, ochráncem starosty, pašerákem, šéfem policejního sboru, strojvedoucím jednokolejky atd, atd.

Maggie Simpsonová:

Maggie je nejmladší člen rodiny Simpsonových a hlavně nemluvně. To by mohl být dostatečný důvod napsat o ní pouze 2 řádky a nic víc. Maggie ovšem v sobě skrývá mnohem více. Není zřejmé po kom je více, jestli po Homerovi nebo Marge, ale přestože za 18. sérií pronesla jedno jediné slovo, dokázala už Homerovi zachránit život, postřelit pana Burnse, atd. Ačkoliv je maličká, vždy je v přítomnosti Marge. Nikdy (kromě vizí budoucnosti) jí neuvidíte bez jejího dudlíku pro který je ochotna udělat cokoliv.

Photos:

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

super

(Kačulejter, 4. 6. 2008 16:13)

ajojky lidi super stranka...mocko se vám povedla sou tu všihni který já mocko MILUJU sipllsní,simple plan,avril olsenky dekuju..

sfuperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

(assvfjhj, 20. 4. 2008 18:56)

jejiž to je skvělý.fakt super super.